Wyniki Wojewódzkiego Konkursy Plastycznego pt.,, „ Vincent van Gogh w Arles”
Na konkurs nadesłano: w sumie 320 prac z województwa podkarpackiego. Posiedzenie komisji odbyło się w dniu : 10 kwietnia 2024r. o godz.12.30 w Zespole Szkół w Straszęcinie.
Oceny prac konkursowych dokonała komisja w składzie:
Dyrektor Zespołu Szkół w Żyrakowie Elżbieta Ulak
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Żyrakowie Anna Glinka
Dyrektor Gminnego Żłobka w Żyrakowie Aldona Kowalik
Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
Kategoria PRZEDSZKOLE |
||
Miejsce |
Imię i nazwisko uczestnika, klasa |
Nazwa instytucji, opiekun |
I |
Marcel Mróz |
Przedszkole w Żyrakowie, opiekun: Barbara Różańska |
Milena Sowa |
Przedszkole nr 6 w Dębicy, Opiekun: Barbara Dąbrowska i Barbara Gaweł |
|
II |
Zuzanna Papiernik |
Przedszkole Pałacyk Malucha w Dębicy, opiekun: Kinga Jedynak |
Mia Różańska |
Przedszkole Weldon Kinds w Dębicy, opiekun: Edyta Wilk-Kieraś |
|
III |
Laura Cisła kl. 0 |
CKiP w Woli Żyrakowskiej, opiekun: Agata Dziedzic |
Antonina Dziadowiec kl. 0 |
Przedszkole w Żyrakowie, opiekun: Barbara Różańska |
|
wyróżnienie |
Nikodem Zaręba kl. 0 |
Przedszkole w Nagoszynie, Opiekun: Bogusława Mazur |
Lena Smaś |
Przedszkole w Żyrakowie, Opiekun: Izabela Siembab |
|
Laura Gąsior kl. 0 |
Szkoła Podstawowa nr 12 w Dębicy, opiekun: Agnieszka Szerszeń |
|
Kinga Kędzior kl. 0 |
Przedszkole nr 12 w Dębicy, opiekun: Justyna Smalarz |
|
Oliwia Kita kl. 0 |
Szkoła Podstawowa nr 12 w Dębicy, opiekun: Agnieszka Szerszeń |
Kategoria I - III |
||
Miejsce |
Imię i nazwisko uczestnika, klasa |
Nazwa instytucji, opiekun |
I |
Marek Sarliński kl. 3 |
Niepubliczna Szkoła Weldon School w Dębicy, opiekun: Ewelina Jachyra |
Tyluś Karolina kl. 3 |
Szkoła Podstawowa w Nagoszynie, opiekun: Beata Erazmus |
|
II |
Nikola Książek kl. 2 |
Szkoła Podstawowa w Straszęcinie, opiekun: Katarzyna Hylińska |
Zuzanna Puchalska kl. 2 |
Szkoła Podstawowa w Straszęcinie,
|
|
III |
Martyna Baszczuk kl. 1 |
SMS w Dębicy, opiekun: Katarzyna Witek |
Emilia Ziobro kl. 2 |
CKiP w Woli Żyrakowskiej, opiekun: Agata Dziedzic |
|
wyróżnienie |
Nikola Kotowicz kl. 2 |
Szkoła Podstawowa w Straszęcinie, opiekun: Natalia Grygiel |
Patrycja Siwarska kl. 3 |
CKiP w Woli Żyrakowskiej, opiekun: Agata Dziedzic |
|
Gabriela Ozimek kl. 3 |
Szkoła Podstawowa w Nagoszynie, opiekun: Beata Erazmus |
|
Zuzanna Boroń kl. 2 |
Szkoła Podstawowa w Straszęcinie, opiekun: Natalia Grygiel |
|
Antoni Stefan kl. 3 |
Niepubliczna Szkoła Weldon School w Dębicy, opiekun: Ewelina Jachyra |
Kategoria IV - VI |
||
Miejsce |
Imię i nazwisko uczestnika, klasa |
Nazwa instytucji, opiekun |
I |
Wiktoria Bugała kl. 5 |
Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie ul. Mickiewicza 4 opiekun: Barbara Tomaszewska |
Antoni Radzik kl. 6 |
Szkoła Podstawowa nr 12 w Dębicy, opiekun: Jolanta Wójcik |
|
II |
Zofia Kwiecień kl. 6 |
Szkoła Podstawowa nr 15 w Rzeszowie, opiekun: Izabela Liskowicz |
Igor Wojtuła kl. 5 |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy, opiekun : Roman Przewoźnik |
|
III |
Weronika Tarsała kl. 4 |
Szkoła Podstawowa w Boguchwale ul. T. Lubomirskiego 2, opiekun: Anna Chruściel |
Milena Ligęzka kl. 5 |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy, opiekun: Anna Pyrchla |
|
wyróżnienie |
Anna Medygrał kl. 4 |
Szkoła Podstawowa w Żyrakowie, opiekun: Barbara Różańska |
Malwina Gawle kl. 5 |
Szkoła Podstawowa w Straszęcinie, opiekun: Barbara Różańska |
|
Maria Kaczor kl. 4 |
Szkoła Podstawowa w Żyrakowie, opiekun: Barbara Różańska |
|
Julia Przybysz kl. 5 |
Szkoła Podstawowa nr 11 w Dębicy, opiekun: Dariusz Grabowski |
|
Natalia Kołodziej kl. 6 |
Szkoła Podstawowa w Korzeniowie, opiekun: Maria Zych |
|
Zofia Pałka kl. 6 |
Szkoła Podstawowa nr 15 w Rzeszowie, opiekun: Izabela Liskowicz |
|
Oliwia Czaja kl. 5 |
Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy, opiekun: Urszula Iwańska |
Kategoria VII - VIII |
||
Miejsce |
Imię i nazwisko uczestnika, klasa |
Nazwa instytucji, opiekun |
I |
Liliana Kasprzyk kl. 7 |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy, opiekun : Roman Przewoźnik |
Izabela Warzocha kl. 7 |
Szkoła Podstawowa nr 15 w Rzeszowie, opiekun: Izabela Liskowicz |
|
II |
Hanna Wilk kl. 7 |
Szkoła Podstawowa w Żyrakowie, opiekun: Barbara Różańska |
Amelia Kuczyńska kl.7 |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy, opiekun : Roman Przewoźnik |
|
Maja Sokół kl. 7 |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy, opiekun : Roman Przewoźnik
|
|
III |
Emilia Świętoń kl. 7 |
Szkoła Podstawowa nr 11 w Dębicy, opiekun: Dariusz Grabowski |
Gabriela Leska kl. 7 |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy, opiekun : Roman Przewoźnik |
|
Faustyna Ryczek kl. 8 |
Szkoła Podstawowa w Zasowie, opiekun: Maria Bartoszek |
|
wyróżnienie |
Nikola Zaręba kl. 7 |
Zespół Szkół w Nagoszynie, opiekun: Anna Milas-Orlik |
Karolina Machaj kl. 7 |
Szkoła Podstawowa w Woli Wielkiej, opiekun: Agnieszka Radwańska |
Serdecznie gratulujemy !
Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt.,, „ Vincent van Gogh w Arles” odbędzie się 23 kwietnia 2024r. o godzinie 9.30 w hali sportowej Zespołu Szkół w Straszęcinie. Zapraszamy wszystkich Laureatów i wyróżnionych wraz z nauczycielami , rodzicami po odbiór dyplomów i nagród.