Konkurs na „Najpiękniejszą choinkę” w klasie I B – rozstrzygnięty

4 grudnia 2015 r. w klasie IB został ogłoszony klasowy konkurs na „najpiękniejszą choineczkę” wykonaną samodzielnie z naturalnych produktów. Celem konkursu było rozwijanie aktywności artystycznej uczniów, poznawanie i propagowanie tradycji, symboli związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Termin realizacji zadania upływał 10 grudnia. Jak się okazało, nasza klasa okazała się bardzo kreatywna i mali uczniowie bez problemu poradzili sobie z tym zadaniem.

Wszystkie choineczki były bardzo piękne i oryginalne. Jury miało duży kłopot z wybraniem najciekawszych prac. Jednak podzielono prace na różne kategorie i nagrodzeni zostali wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie, a nawet i ci , którzy nie wzięli udziału, otrzymali drobne upominki na zachętę. Nagrody i dyplomy zostały wręczone na forum klasy przez Panią Dyrektor i Wychowawcę klasy.